Hore
relácia Nové bývanie v Piešťanoch

Najznámejšia televízna relácia o nehnuteľnostiach Nové Bývanie sa v marci natáčala v Piešťanoch a dramaturgovia relácie si vybrali do portfólia ponúk aj byt v Ružovom mlyne, keďže sympatická mamina Zuzana Vavrová hľadala cez televíziu JOJ bývanie pre svojho syna Martina. Ten momentálne žije aj pracuje v zahraničí.

Záujemkyňa Zuznana Vavrová hľadala 2-3 izbový byt v Piešťanoch.

„Kým sa syn vráti, mohli by sme byt prenajímať,“ uviedla Zuzana s tým, že by im vyhovoval 2-3 izbový byt v cenovom limite do 130-tisíc eur bez ďalšej investície. Čo sa týka lokality, tak im imponuje blízkosť centra, ale aj tichšie prostredie neďaleko prírody by potešilo. Moderátor Vlado Voštinár a regionálni makléri ukázali záujemkyni niekoľko nehnuteľností. Niektoré sa jej páčili viac, iné menej, ale doslova očarená zostala po vzhliadnutí bonusovej ponuky. „Zuzane ukážeme 2-izbový byt v krásnej prerobenej stavbe Ružový mlyn v blízkosti centra,“ uviedol moderátor Vlado Voštinár. Nehnuteľnosť  záujemkyni predstavila realitná maklérka Dominika Miklíková z realitnej kancelárie AB Contact s tým, že stavba má už vyše 100 rokov a od roku 2013 je to národná kultúrna pamiatka.

„Nádhera. Stratila som reč. Tie vysoké stropy, ten priestor. Architektovi, ktorý to navrhol, dávam jednotku s hviezdičkou. Ak sa dá zaľúbiť do bytu, tak som sa fakt zaľúbila,“ nadchýnala sa pred kamerami Zuzana.

Nehnuteľnosť záujemkyni ukázala realitná maklérka Dominika Miklíková a nechýbal ani moderáto Vlado Voštinár.

Dodala, že byt má veľa plusov. Zaujali ju hlavne vysoké stropy, vkusné zariadenie a väčšia kúpeľňa. Keďže Zuzana videla vzorový byt, ktorý je kompletne zariadený, vedela si predstaviť ako by mohol nakoniec vyzerať ten ich. Cena 2-izbového holobytu je 94.900 eur a komplet zariadeného 124-tisíc eur. Ponuku v Ružovom mlyne pozitívne hodnotil aj odborník na reality Martin Čapo: „Je to atraktívna ponuka. Ide o národnú kultúrnu pamiatku po kompletnej rekonštrukcii a v peknom štandarde vo veľmi zaujímavej cene. Niet nad čím premýšľať. Bonusová ponuka je jednoznačne tá správna voľba.“

Realitná maklérka Dominika Miklíková si spoluprácu pri natáčaní veľmi pochvaľovala, lebo išlo o veľmi profesionálny a zároveň milý tím. Po odvysielaní relácie mala veľa telefonátov a nových záujemcov o obhliadky, čiže Ružový mlyn nezaujal iba účinkujúcu Zuzanu, ale aj divákov pri televíznych obrazovkách.

Celú reláciu si môžete pozrieť na tomto linku: https://videoportal.joj.sk/nove-byvanie/epizoda/88006-nove-byvanie.

Záverečná scéna z veľkej terasy s krásnym výhľadom na Piešťany.

AZEXO - Image Map for WordPress