Hore
Nina a Michal sa tešia z nového bývania.

Nina & Michal: Ružový mlyn bola láska na prvý pohľad. Prišli sme sa pozrieť na rekonštrukciu tohto objektu, ktorý píše históriu Piešťan a odchádzali sme s rezervačnou zmluvou na krásny 2-izbový byt s neuveriteľne vysokými stropmi. Bol by hriech nechať ho iným. Tešíme sa na skoré nasťahovanie a milé radosti so zariaďovaním. Verím, že to bude vďaka maklérke Dominike Miklíkovej naša jediná “starosť”.

Michal Halaška: Bývanie v Ružovom mlyne som si vybral pre jeho unikátny vzhľad, polohu a jedinečné spojenie histórie so súčasnosťou. Projekt ma hneď na začiatku oslovil tým, že je iný, jedinečný a bývanie v ňom je z môjho pohľadu originálne. Jedným z faktorov pri výbere bývania v Ružovom mlyne bol ten, že je od roku 2013 vyhlásený za národnú kultúrnu pamiatku. Dvojizbový byt kupujem na trvalé bývanie. Pri kúpe bytu bola možnosť výberu a kombinácie z viacerých štandardov s čím som bol vo finálnej verzii vzhľadu môjho bytu veľmi spokojný(kvalita materiálov, farebná kombinácia).

Michal Švikruha

Roman Švikruha: Veľmi dlho som hľadal ten správny byt na bývanie v Piešťanoch. Už sa teším ako si vychutnám prvú kávu v novom byte pri východe slnka

Budova Ružového mlynu ma zaujímala od doby, kedy som ju uvidel prvýkrát. Bývať v budove, ktorá ma svoju históriu a prešla si rôznymi obdobiami, je tiež dôvod prečo som si vybral bývanie v Ružovom mlyne. Dýcha históriou, čo je aj moja vášeň. V projekte Ružový mlyn som si vybral byt č. 25. Je taký iba jeden a priamo cez byt prechádza schodisko vodojemu.

AZEXO - Image Map for WordPress